Olga Mocek

Jestem psychologiem dziecięcym i Trenerem Umiejętności Społecznych SST. Studia z Psychologii o specjalności klinicznej ukończyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Wykształcenie rozszerzyłam również o przygotowanie pedagogiczne. Aktualnie rozpoczęłam Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży.

W codziennej praktyce głównie opieram o podejście SNO, NVC oraz o rodzicielstwo bliskości. W pracy dla mnie kluczową wartością jest chęć pomocy innym, a praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Szczególnie cieszą mnie osiągnięcia moich małych podopiecznych.

Współpracuje również z Fundacją Dzieci Wrzesińskich oraz prowadzę zajęcia warsztatowe z zakresu inteligencji emocjonalnej. Pracuje również jako psycholog szkolny. Prowadzę także spotkania edukacyjne w ramach Projektu „Wielkopolska Onkologia Dziecięca – Wielkopolski Program Profilaktyczny w zakresie onkologii dziecięcej”.Tak więc, swoje umiejętności i warsztat pracy rozwijam w wielu środowiskach. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach i szkoleniach.